We gaan de zaal weer in!

De zaaltrainingen starten weer:

De Kangoeroeklup vanaf zaterdag 3 november (Let op! van 9.00-10.00 uur in de Vliegende Vaart)
-Voor de G vanaf dinsdag 30 oktober.
-Voor de D, E,  F, vanaf donderdag 1 november (Ook E’s een keer in Vliegende Vaart).
-De rest vanaf maandag 5 november.

Ploeg                      trainer              trainer              extra                    coach                  training 1      training 2  

Kangoeroes

(3-6 jaar)

Eva
Lavinia
Tyrza
Nienke
Petra Trainers

Begeleider: Petra

Veld: Zaterdag van 10.00-11.00 uur

Zaal:

Zaterdag van 9.00-10.00 uur

F1

(6-8 jaar)

Kirsten Matthijn

Marieke

Trainers

Begeleider:

Marjolein

Kirsten

Matthijn
 

do 18.00-19.00

zaal 3

E1

(8-10 jaar)

Jasmijn Tahnee

(Marieke)

Trainers

Begeleider:

Eric Jan

 

Jasmijn do 18.00-19.00

 

Bodyline

D1

(10-12 jaar)

Karlijn Timo

Mellany

Trainers

Begeleider:

Peter

 

Karlijn

 

do 18.00-19.00

zaal 2

 

C1
(12-14 jaar)
Marjolein Sven do

Anouk di

Trainers

Begeleider:

Marjolein

Marjolein
Sven
Di 18.00-19.00

 

Do 18.00-19.00 uur

Zaal 3/1

(Maand november in ZSC)

C2

(12-14 jaar)

Petra Hannie

(donderdag)

Trainers

Begeleider:

Petra

Petra
Hannie
Ma 18.00-19.00
zaal 1
Do 18.00-19.00 uur
zaal 2
B1

(14-16 jaar)

Anthony   Trainers begeleider:

Marjolein

Anthony di 18.00-19.00

 

do 18.00-19.00

zaal 3/1

(Maand februari/maart in ZSC)

B2

(14-16 jaar)

Arno (Do)

Petra (Ma)

 

Sidney (do)
Hieke (do)
Trainers

Begeleider:

Petra

 

Arno

Eric

Willem

ma 18.00-19.00 uur

zaal 1

Do 18.00-19.00 uur

Zaal 3/1

(Maand december/januari in ZSC)

A1

(16-19 jaar)

Eline (di/do)

Marjolein (do)

 

  Trainers

Begeleider:

Marjolein

 

Eline

Marjolein

Di 18.00-19.00 uur

 

Do 19.00-20.00 uur

Zaal 1

 

Senioren 1

 

Peter     Peter di. 19.00-20.15

zaal 2/4

Do 20.00-21.00

 

Zaal: 21.30-22.30 uur TH

Senioren 2

 

Peter     Peter di. 19.00-20.15

zaal 2/4

Do 20.00-20.30

 

Zaal:  21.30-22.30 uur TH

Senioren 3 Evelien
Petra
roulatie  

 

do 19.00-20.30 uur

zaal 2

 

Senioren 4 Evelien

Petra

roulatie   do 19.00-20.30 uur

zaal 2

Kombifit Johan     Di 19.00-20.15

Zaal 4

 
G korfbal

14+

Joyce

Britt

    Joyce Di 19.00-20.15

Zaal 3

 
Menu